Siit leiad lood minu tegemiste teekonnast ja Karukliinikus toimuvast.

On oluline kinnitada, et laste ja perede heaolu ning õigused on neis lugudes hoitud ja kaitstud.

Paljud lood siin blogis tulevad laste, tervise ja mängu maailmast. Suur rõhk on mänguteraapial, mille temaatika on lai ja kerge meelelahutuse kõrval on olulisi teemasid, millest on vaja vahel rääkida. Kuigi sõna „mäng“ justnagu pehmendab sõna „teraapia“ tähendust, on kõik isiklik, mis mänguteraapias toimub, privaatne ja puutumatu nagu ka suurte inimeste teraapiate puhul. Olen hoolega jälginud, et asjaosaliste konfidentsiaalsus on tagatud. 

Ma ei jutusta siin ümber kellegi teise isiklikku lugu, vaid räägin olulisena tunduvatest asjadest läbi enda silmade ja südame. Situatsioonid, mis on pildile püütud, on sageli minu enda mängimised, mis on inspireeritud tunnetest ja mõtetest, mis on tekkinud mõne teemaga seoses.

Nendes lugudes, mis näivad laste teraapiategemistesse puutuvat, on detailid oluliselt muudetud ja olukorrad vajadusel ümberlavastatud. Seosed päriseluga on juhuslikud ja ükski teraapias käiv laps ega vanem ei pea pelgama, et enda loo ja tegemised ootamatult siit leiab.

Igaks juhuks ka hoiatus, et mitte kõik need lood ei ole lastele omapead vaatamiseks-lugemiseks. Küll aga võivad lapsed piltidelt ära tunda mängutoast tuttavaid tegelasi.


Hoolides
Eva

Loe edasi...